Sakarya'da yillardir metal raf sektöründeki tecrübe sahibi çalisanlariyla her alanda kisa ve öz is bitirme kolayliklari saglamaktadir. Kullaniciya sundugu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadir.

Müsterilerimize ürün kalitesi açisindan en iyiyi verebilmek için alaninda uzman çalisanlarimiz her alinan ve satisi yapilan mallarin kontrolünü yapmakta, sevk edilirken de tekrar denetlemektedir.

Müsterilerimize en iyi fiyati verebilmek ve isteklerinin zamaninda karsilanmasi için büyük özen göstermekteyiz.

Art Raf ve Metal Sanayi, alaninda ve sinifinda uzman ve genç kadrosuyla müsterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayisi içersindedir. Müsteri isteklerinin en kaliteli bir sekilde ve zamaninda karsilanmasi sirketimizin çalisma politikasinin özünü olusturmaktadir.

Vizyonumuz

Uzmanlastigimiz her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayip uluslar arasi alanda da sundugumuz her hizmetin bilimselligi ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanin yani sira her zaman lider kalmayi basarabilen bir kurulus olmak...

Misyonumuz

Uzmanlastigimiz tüm konularda çagdas, güvenilir,çevreye duyarli, müsteri haklarina saygili, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalisanlarin egitim ihtiyaçlarina katkida bulunan, yenilikçi, pozitif degisimi kabul eden ve sürekli kendini gelistiren öncü bir kurum olmak...